Bun venit pe Phpbbbonline, va rugam sa va inregistrati , multumim!
-Forumul nostru ,ofera servicii gratuite in domeniile: Metin2 , Graphic design , coding !

Dupa conectare , va rugam sa postati!


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bun venit pe Phpbbbonline, va rugam sa va inregistrati , multumim!
-Forumul nostru ,ofera servicii gratuite in domeniile: Metin2 , Graphic design , coding !

Dupa conectare , va rugam sa postati!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Metin2 GT |nevw s

In jos

Metin2 GT |nevw s Empty Metin2 GT |nevw s

Mesaj Scris de NiKe Mier Iul 13, 2011 5:13 am

Nume Server:Metin2GT
Server Status:Online
MC / IP:5.60.241.95

Rate:
Experienta:650%
Yang:500%( Total )
Obiecte:750%( Total )
Fierar:+1;+2;+3;+4;+5;+6 ( 100% , No items ) +7+8+9 ( Perle si cand faci epic cere 100kk si 2 din fiecare perle )
Timp Online: Serverul este deschis BETA Adica inca nu este finalizat 100% ,dar merge si va puteti juca pe el! Daca ruleaza corespunzator timp de 3 zile , asa v-a ramane , daca nu ruleaza bine , v-om vedea !

Buguri Rezolvate:Gardian , OX , si buggul la itemele de 65!
Regat recomandat:Momentan , eu zic albastru ! Dar va puteti loga pe care regat vreti

Forum:Under Construction
Site (inregistrare) BETA]
Client & Luncher:abesgaara 3.5

Retele Hamachi:Metin2GTrain ; Metin2GTrain.1 ---> Metin2GTrain.5
Parola retele Hamachi:123

Video:-
Poze:-


Descriere: Am facut acum cateva zile un topic , in care am cerut sugestii cum sa fac serverul , uite ca acum am terminat serverul si ruleaza foarte bine , pe 2GB ram , Procesor 2.2ghz Serverul are 2 Mape , Doar ca nici una nu are mobi in ea , deci , le voi folosi pentru eventuri PVP , si PVM. Sunt introdusi noii mobi pe server Trolii , ca pe Metin2United, Acei serpii ca pe Metin2Mania, si Minotaurii si restul mobilor Shopurile momentan sunt BETA , de aceea sunt si bonusurile PVP , cele 6/7 in shop Acum sa trec la uppgrade-uri:
Din dga+9->Otel+0->Otel+9->King1->Posedata+0
Din Batalie+9->Sirius+0->Sirius+9->Lunara+0
Din Dinte stafie->Sfanta+0
Din Nimfa->Divina+0
Din cutite 65->Cutite neinsufletite+0->Cutite neinsufletite+9->Lunar Twin Dagger+0
Din armele de 75 , v-am promis c-o sa iasa ceva mai bun
Otravita+9-> Rinata+0
Arc galben+9->Arc diavol+0-> Arc diavol+9 ->Arc stafie+0
Si restul inca nu le-am facut:)
Am ales ratele putin mai mari , deoarece si cand cresteti foarte incet ,va plictisiti , pe propria experienta zic asta.
Sunt 3 misiuni
Level 1 - Omoara 20 caini salbatici si primesti cal lvl1
Level 21- Omoara 5 Metine ale bataliei si primesti cal lvl11
Level 50 - Omoara Dragonul Rosu si primesti cal lvl 21
Level 75 -> Omoara Death Reaper si primesti 1 batalie +2
Cam atat am avut sa va zic , Pentru ca serverul este proaspat deschis , daca se vor strange ceva playeri , in seara aceasta voi face un event PVM ,pentru a intra repede in jocul itemelor de level 65
Bafta !
Va multumessc ca ati avut rabdare si ati citit ce am scris
Ah , am uitat sa precizez, Voi hosta acest server la asynet , imi voi face abonament pe 6 luni , 38 euro pe 6 luni ! Deci , va spun , ca am multe in cap cu serverul asta , si nu este un server pe hamachi oarecare !



Si nu in ultimul rand : Cand intrati pe server , nu cereti : Level , Yang , Sau skilluri P ! Aveti NPC de skilluri G pentru level 45 , am modificat rata la yang . La caini va pica 300-500k!
Mult succez , va urez un joc placut:*!
NiKe
NiKe
Administrator
Administrator

Mesaje Mesaje : 284
Varstă Varstă : 26

https://gamingarea.forum.st

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum