Bun venit pe Phpbbbonline, va rugam sa va inregistrati , multumim!
-Forumul nostru ,ofera servicii gratuite in domeniile: Metin2 , Graphic design , coding !

Dupa conectare , va rugam sa postati!


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bun venit pe Phpbbbonline, va rugam sa va inregistrati , multumim!
-Forumul nostru ,ofera servicii gratuite in domeniile: Metin2 , Graphic design , coding !

Dupa conectare , va rugam sa postati!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Classic Metin2- un metin2 PvP No LaG!

2 participanți

In jos

Classic Metin2- un metin2 PvP No LaG! Empty Classic Metin2- un metin2 PvP No LaG!

Mesaj Scris de NiKe Mar Iul 26, 2011 3:38 am

Nume Server: ClassicMetin2

Server Status: server ON
MC / IP: classicmetin2.no-ip.org

Rate:
Experienta: PvP
Yang: PvP
Obiecte: PvP
Fierar: PvP
Timp Online: 18/24 7:00 AM -- 1:00 AM ( 7 Dimineata - 1 Noaptea )

Buguri Rezolvate: Toate
Regat recomandat: Albastru

Forum: Inca nu avem
Site (inregistrare): [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Client & Luncher: Luati orice client va place


Video:

Poze: ~

Descriere:
Este un server PvP classic . M-am lasat de metin2 pe la sfarsitul lui 2009 . Acum 2 saptamani din lipsa de ocupatie m-am gandit sa ma reapuc . Am observat ca multi au schimbat total metin2 prin tot felul de arme (unele frumoase), cliente cu sclipici ciudat (nui judec , daca lor le place ...) . Am hotarat sa imi fac un server pe placul meu ( si sper si al vostru ) .
Bonusurile sunt mici , bonusurile de damage sunt mai mari decat cele de resistance , asa ca se face damage chiar daca adversarul este full sword/two handed etc.. Rezistentele sunt 15%/18% sword/two handed/bell/dagger/fan , 8% warrior/sura/ninja/mage 20%/15% magic . Contra caractere sunt demi-human 25% , 12% vs warrior/sura/ninja/mage . Crit este 20% , stun 15% , poison 15% , 20% piercing , 50%/80% skill speed (l-am pus mare pentru ca nu are treaba cu damageul ) . Am scos bonusurile pvm de genul strong against orcs / giant goblin / animals , am lasat doar undead pentru DT.
Aveti npc care da lvl 90 , dar dati de mai multe ori pe el si veti primi 127 , npc de skill P , skill secundare , cal etc . La negustoare gasiti pietre +5 care nu pot fi upgradate . La negustrul de armuri gasiti armurile de lvl 9 / 42 / 70 , iar la cel de arme cutite sabii etc. de 75 / 65 / 75 si epice .
NiKe
NiKe
Administrator
Administrator

Mesaje Mesaje : 284
Varstă Varstă : 26

https://gamingarea.forum.st

Sus In jos

Classic Metin2- un metin2 PvP No LaG! Empty Re: Classic Metin2- un metin2 PvP No LaG!

Mesaj Scris de fuck? Joi Dec 22, 2011 4:41 am

imi cere sa bag un cont cand vreau sa intru pe site Neutral dc?
fuck?
fuck?
Elev nou
Elev nou

Mesaje Mesaje : 1

Sus In jos

Classic Metin2- un metin2 PvP No LaG! Empty Re: Classic Metin2- un metin2 PvP No LaG!

Mesaj Scris de NiKe Lun Dec 26, 2011 1:11 pm

Se va reface eroarea aia. Asa a zis adminul.
NiKe
NiKe
Administrator
Administrator

Mesaje Mesaje : 284
Varstă Varstă : 26

https://gamingarea.forum.st

Sus In jos

Classic Metin2- un metin2 PvP No LaG! Empty Re: Classic Metin2- un metin2 PvP No LaG!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum