Bun venit pe Phpbbbonline, va rugam sa va inregistrati , multumim!
-Forumul nostru ,ofera servicii gratuite in domeniile: Metin2 , Graphic design , coding !

Dupa conectare , va rugam sa postati!


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bun venit pe Phpbbbonline, va rugam sa va inregistrati , multumim!
-Forumul nostru ,ofera servicii gratuite in domeniile: Metin2 , Graphic design , coding !

Dupa conectare , va rugam sa postati!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

incurcatura :))

5 participanți

In jos

incurcatura :)) Empty incurcatura :))

Mesaj Scris de BoYkA Sam Iul 23, 2011 10:18 am

am donat in metin2ro 240 ron , iar mama a aflat si a zis ca imi confisca tot ce am mai drag.. poate cineva sa imi ridice morala ... ? Sad(
BoYkA
BoYkA
Grafician
Grafician

Mesaje Mesaje : 123
Varstă Varstă : 31

Sus In jos

incurcatura :)) Empty Re: incurcatura :))

Mesaj Scris de NiKe Sam Iul 23, 2011 10:24 am

nu stiu ce as face in locul tau.. eu as fi calm si as incerca sa impresionez sa fac ceva bun (sa ajut familia) ex: curatenie , spalat vase.. mai dai o fuga pana la magazin , si iti garantez ca ii trece supararea si uita.. asa sunt toate mamele Smile). Incearca sa asculti si niste muzica,, totusi.. fa diferenta .. incepe de la muzica trista (ex: ghost -unchained melody) , muzica medie: (ex:Allexinno & Starchild - Senorita) , pana la muzica grea ( ex:AC/DC - Thunderstruck)
Sa vezi diferenta miraculoasa.
NiKe
NiKe
Administrator
Administrator

Mesaje Mesaje : 284
Varstă Varstă : 26

https://gamingarea.forum.st

Sus In jos

incurcatura :)) Empty Re: incurcatura :))

Mesaj Scris de Hackero Dum Iul 24, 2011 7:44 am

luke cam are dreptate.. eu nu am facut asta nici odata.. desi am incercat sa ma pun in postura ta.. am reusit si deja incepusem sa tremur.. Smile)
Hackero
Hackero
LvL.2
LvL.2

Mesaje Mesaje : 59
Varstă Varstă : 28

Sus In jos

incurcatura :)) Empty Re: incurcatura :))

Mesaj Scris de SmileForMe Dum Iul 24, 2011 10:38 pm

LuKe a scris:nu stiu ce as face in locul tau.. eu as fi calm si as incerca sa impresionez sa fac ceva bun (sa ajut familia) ex: curatenie , spalat vase.. mai dai o fuga pana la magazin , si iti garantez ca ii trece supararea si uita.. asa sunt toate mamele Smile). Incearca sa asculti si niste muzica,, totusi.. fa diferenta .. incepe de la muzica trista (ex: ghost -unchained melody) , muzica medie: (ex:Allexinno & Starchild - Senorita) , pana la muzica grea ( ex:AC/DC - Thunderstruck)
Sa vezi diferenta miraculoasa.

Ai dreptate... da sa stii ca orice parinte isi da seama "prin viclenia lor" (stim ca toti o au) ca el face ceva pentru a remedia situatia... si nu stiu daca orice parinte ar accepta asta.. parintii mei , de exemplu, ar accepta.. Bafta;)
SmileForMe
SmileForMe
Elev nou
Elev nou

Mesaje Mesaje : 18

Sus In jos

incurcatura :)) Empty Re: incurcatura :))

Mesaj Scris de Style? Mar Iul 26, 2011 11:29 am

T.C+COS!
Style?
Style?
Asistent
Asistent

Mesaje Mesaje : 214
Varstă Varstă : 32

Sus In jos

incurcatura :)) Empty Re: incurcatura :))

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum